حمل و نقل برون شهری

/ / باربری

حمل و نقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری یکی از ظریف ترین روش های حمل و نقل در باربری محسوب می شود ، حمل و نقل برون شهری به دلیل طولانی بودن مسیر ضمن بالا رفتن ریسک صدمات به اسباب و اثاثیه ، خستگی زیادی را برای راننده و پرسنل به همراه دارد.

اما با تمام خستگی و دشواری تنها گزینه مورد نظر ما در ظرافت بار حفظ کیفیت و اطمینان از به سلامت رسیدن بار مشتری به مقصد است.

تجربه ما در حمل و نقل برون شهری ، همچنین نیروی حرفه ای در بسته بندی بار ، ریسک و آسیب به کالا و بار مشتری را به حداقل و تقریبا صفر می کند.

بیمه باربری در حمل و نقل برون شهری

جهت اطمینان خاطر مشتری و رفاه حال مشتریان و هموطنان عزیز در سراسر ایران پهناور ، ظرافت بار اقدام به بیمه بار مشتریان می نماید.

تحویل به موقع بار در حمل و نقل برون شهری

یکی از موارد بسیار مهم در حمل و نقل برون شهری تحویل به موقع بار می باشد ، از آنجا که مسیر طولانی و برخی اتفاقات غیر قابل کنترل می باشد ، ظرافت بار با توجه به شناخت مسیر برون شهری و راننده های حرفه ای و با تجربه ، طبق یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده اقدام به ارسال بار و تحویل به موقع در مقصد می نماید.

بسته بندی بار برای حمل و نقل برون شهری

بسته بندی بار برای سفرهای برون شهری ظرافت و تجریه خاص خود را می طلبد ، ما با افتخار اعلام می کنیم بهترین و حرفه ای ترین بسته بندی را توسط کارشناسان بسته بندی خود انجام خواهیم داد تا استرس و نگرانی شما در جابجایی به حداقل برسد.

ظرافت وسلامت کاررا از ما بخواهید